O nas Zaangażowanie socjalne
27.-31.03.2017

PAARI® wspiera młodych logistyków

Jako firma oferująca nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla branży logistycznej, PAARI® chętnie wspiera inicjatywy związane z propagowaniem tej dziedziny gospodarki. Dlatego też z przyjemnością wsparliśmy rzeczowo i merytorycznie wydarzenia jakie miało miejsce na Uniwersytecie Opolskim oraz Politechnice Opolskiej pt. "Tydzień Logistyki”. Podczas imprezy, która odbyła się w dniach 27.03-31.03.2017 roku, miało miejsce szereg wykładów, szkoleń, prelekcji oraz wyjazdów do lokalnych firm, w których udział wzięli uczniowie szkół średnich z województwa opolskiego oraz studenci obu partnerskich uczelni. Nasz kolega Krzysztof Niedziela z działu IT miał przyjemność wygłosić jedną z prelekcji.

Organizatorom uprzejmie dziękujęmy za możliwość współuczestnictwa w wydarzeniu.

 

Podziękowania dla grupy PAARI.

07.06.2016

PAARI® wspiera kulturę i naukę

Powszechnie wiadomo, że nauka języków obcych przebiega najefektywniej, kiedy odbywa się na różne sposoby. Śpiewanie w języku obcym jest jednym z nich. Grupa PAARI®, jako przedsiębiorstwo międzynarodowe, wie, jak ważna w życiu jest znajomość języków obcych, dlatego chętnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z ich nauką. 

W czerwcu bieżącego roku, mieliśmy przyjemność współuczestniczyć w finansowaniu nagród dla laureatów II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej YOU CAN SING dla szkół podstawowych, odbywającego się w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu. Uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom, zarówno pod względem wokalnym, jak i językowym. Wszystkim biorącym udział w konkursie, a zwłaszcza Laureatom, serdecznie gratulujemy!

Podziękowania dla grupy PAARI.

FC Czerwono Biały Erfurt

Jako osoby zainteresowane sportem, chętnie wspieramy barwy FC Rot-Weiß Erfurt e.V będąc członkami jego funklubu. Wspieramy nasz klub, aby stał się znany nie tylko regialnalnie, ale także wśród szerszej publiki. 

Koziorożec Peter

Po tym jak nasz koziorożec – Piotr – został wypuszczony na wolność, rozpoczęliśmy poszukiwania nowego zwierzątka, które moglibyśmy sponsorować. Ponieważ doskonała organizacja pracy w przypadku mrówek, bardzo przypomina nasze rozwiązania stosowane u Klientów, zdecydowaliśmy się na wsparcie mrówki z podrodziny Myrmicinae - do obejrzenia w ZOO w Lipsku.

Kronika miejska Stotternheim

Główna siedziba naszej firmy znajduje się Stotternheim, miejscu, w którym w przeszłości miało miejsce wiele ważnych wydarzeń. Niedaleko naszej miejscowości znajduje się ważne miejsce dla historii kościoła protestanckiego, gdzie Marcin Luter poprzysiągł pozostanie mnichem, co stanowiłao punkt zwrotny reformacji. 

Ponieważ historia naszego regionu nie jest dla nas bez znaczenia,  wspieramy wszelkie działania mające na celu ich upamietnienie,  dlatego też wspieramy nasze lokalne archiwum prowadzące konikę Stoternheimu. 

Młodzieżowa straż pożarna Stotternheim

Młodzieżowa straż pożarna Stotternheim ma za zadanie przekazać młodzieży wiedze na temat funkcjonowanie straży pożarnej i zmotywować ją do wstąpienia w jej szeregi. Młodzież otrzymuje przeszkolenie techniczne i teoretyczne, połaczone z przyjemna forma ich przekazania.  Już od dłużeszgo czasu wspieramy straż pożarną w tym zadaniu.

TSG Stotternheim

Liczni gracze klubu TSG Stotternheim wykazują się wielkim zaangażowaniem i przekonuja duchem walki. Dzięki temu, po raz trzeci z rzędu wygrali na poziomie ligi regionalnej.
Aby zespół mógł się dalej rozwijać i w dlaszym ciągu dbać o propogowanie regiony Turyngii, wspieramu go datkami na zakup nowych akcesoriów sportowych.

Dalsze informacje