O nas Wyróżnienia

Nagorda za innowację - IT 2013 w kategorii BEST OF Mobile

Innovationspreis-ITW roku 2013nasz oprogramowanie titan® semper App do ważenia zostało wybrane do nagrody Innowacje IT.

Wraz z aplikacją możliwe staje się przeobrażenie każdego smartfona czy tableta w terminal samoobsługowy do wagi samochodowej. Dzięki niej, każdy właściciel wagi może ją zdalnie obsługiwać, a także dostawcy czy klienci  mogą również uruchomić proces ważenia za pomocą tych właśnie urządzeń.

Nominacja do nagrody Industriepreis 2009

IndustriepreisW roku 2009 PAARI® Systemhaus GmbH za swoje rozwiązanie "Ważenie bez zatrzymywania" otrzymało nominację, do nagrody Industriepreis w kategorii technika produkcyjna, znajdując się w gronie trzech najlepszych firm. 

Firma udowodniła tym samym po raz kolejny, ze nasze rozwiązania są bardzo innowacyjne a produkty wyprzedzają pomysłem rozwiązania niemal 500 konkurentów w tej kategorii.

Nagroda Innovationspreis - IT Initiative Mittelstand 2009

Innovationspreis-IT 2009W roku 2009 nasza firma po raz kolejny otrzymała nominację do nagrody Innovationspreis, tym razem za oprogramowanie titan® libra monitor Wagi Taśmowej. Pomimo tego, że nie udało nam się wygrać, swoim rozwiązaniem polegającym na skonsolidowaniu danych ważenia z wielu wag taśmowych w jednej bazie danych, zainteresowalismy nie tylko wielu ludzi z branży.

Główny laureat w programie wspierającym małe i średnie przedsiębiorstwa 2008

MittelstandsprogrammW roku 2008, w ramach programu wspierającego małe i średnie przedsiębiorstwa, PAARI® Systemhaus GmbH zdobyła nagrodę główną za swój innowacyjny program titan® libra.

Wyróżnienie Izby Przemysłowo-Handlowej dla wzorowego zakładu kształcącego 2005

Hervorragender AusbildungsbetriebZa wkład włożony w kształcenie uczniów i absolwentów firma PAARI® już w 2005 roku otrzymała od Izby Przemysłowo Handlowej wyróżnienie dla wzorowego zakładu kształcącego.

Zadanie to jest dla nas bardzo ważne, gdyż nieustannie dbamy o odpowiedni klimat w miejscy pracy i właściwe przekazania wiedzy osobom, bedącym dopiero na początku swojej sciezki zawodowej.

Dalsze informacje