Aktualności Newsy
Współpraca sprzedażowa pomiędzy PAARI® Group, a BayWa AG

PAARI® Group i BayWa AG z Monachium ściśle współpracują w zakresie dystrybucji wag samochodowych dla przemysłu rolnego. BayWa już w ubiegłym roku, dodało produkty  PAARI® do swojego portfolio. Dystrybuuje je na całym obszarze sprzedażowym południowych i wschodnich Niemiec.

Peter Pölzing, Sales Manager w PAARI® Group: "BayWa AG Monachium należy do największych firm w sektorze rolnym i nawiązana współpraca bardzo nas cieszy”.

Wagi są samoobsługowe i wyposażone w wysoce funkcjonalne oprogramowanie – to zalety, które Heinz Karlein, kierownik jednego z działów BayW’y, szczególnie docenia: "Jest to dla nas sposób na oferowanie naszym klientom z branży rolniczej znaczącej wartości dodanej".

PAARI® już od ponad 20 lat dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla rolnictwa. Innowacyjne produkty oraz szeroka gama akcesoriów gwarantują szybkie procesy ważenia i łatwą pracę na wadze. Wydruki wagowe stanowią podstawę do rozliczeń.     

Więcej o: BayWa AG

BayWa to międzynarodowy koncern o profilu handlowo - usługowym, którego głównymi obszarami działalności są: rolnictwo, energetyka i budownictwo. Siedziba powstałej w 1923 r. firmy znajduje się w Monachium, ale spółka działa na wszystkich kontynentach, min. w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii od niedawna także w Afryce.

Od 2014 roku jest też obecna w Polsce. (żródło: www.baywa.pl)