Aktualności Newsy
Terminale samoobsługowe nowej generacji: SBT100 i SBT400

Dzięki swoim nowym innowacyjnym produktom - SBT100 i SBT400 - PAARI® ustanawia nowe standardy w dziedzinie terminali samoobsługowych (SBT) i poszerza aktualną ofertę o dwie nowe pozycje.

SBT100 to kompaktowy terminal samoobsługowy, specjalnie dostosowany do procesów odbywających się na wadze. Sercem SBT jest nowa elektronika wagowa. W razie potrzeby terminal  można rozszerzyć o różne komponenty instalacyjne. Dzięki istniejącym zestawom, pojedyncze elementy sprzętowe mogą być używane za pośrednictwem plug & play.

Obsługa terminala jest prosta i szybka, odbywa się w różnych językach, dzięki czemu  pomoc kierowcom pochodzącym z zagranicy nie jest już potrzebna.

Podobnie jak i inne terminale, również ten, przystosowany jest do użytku zewnętrznego. Solidna konstrukcja idealnie wkomponuje się w każde otoczenie, dzięki swoim nowym, poręcznym wymiarom.  

 

Terminal SBT400 to innowacyjna nowość w naszym portfolio. Ten terminal samoobsługowy został przeprojektowany od podstaw, szczególnie jeśli chodzi o jego wnętrze.

A został zaprojektowany tak, aby był jeszcze bardziej kompaktowy, przez wzgląd na swoje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych.

Nasze nowe terminale wyposażyliśmy również w nowy rodzaj powłoki, aby były jeszcze lepiej zabezpieczone przed działaniem środowiska zewnętrznego.  

 

Więcej informacji o naszych nowych  produktach można znaleźć w naszym cyfrowym salonie.

Zarejestruj się teraz szybko i bezpłatnie na www.yardmanagement.info.