Aktualności Newsy
Integracja aktualnych informacji dotyczących postępowania w czasie pandemii Koronawirusa w Twoich systemach rejestracji

COVID-19 nadal utrzymuje świat w napięciu i powoduje niemałe problemy w gospodarce. Wszyscy zastanawiamy się, czy nadjedzie druga i trzecia fala, czy też może sytuacja wkrótce się uspokoi.

To pytania, na które w tej chwili mało kto może odpowiedzieć.

Jednak wszyscy możemy wnieść własny wkład w powstrzymanie pandemii. Nie tylko przez noszenie maseczek i dezynfekcji rąk, ale także przestrzeganie minimalnej odległości i porad dotyczących obchodzenia się z wirusem. PAARI® wspiera Cię w integracji powiadomień dotyczących wirusa COVID-19 z Twoimi systemami rejestracji dla kierowców ciężarówek i gości.

Niektórzy z naszych Zleceniodawców już korzystają z tej funkcji. Integrację instrukcji bezpieczeństwa z informacjami o COVID-19 możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Można

np. zażądać, aby kierowca nie musiał potwierdzać podpisem jakichkolwiek objawów związanych z wirusem (elektroniczne ujawnienie). Ponadto możesz zintegrować zasady postępowania dotyczące postępowania z wirusem na terenie fabryki, aby poinformować o nich kierowców. W zależności od danych wymagań technicznych, zapytania te można również podpisywać, drukować i zapisywać.

PAARI® dba o maksymalnie bezkontaktową możliwość wjazdu na teren Twojego zakładu. Skontaktuj się z nami!