Aktualności Newsy
Automatyzacja wag samochodowych za pomocą kontroli pozycji oraz terminali samoobsługowych, w celu zwiększenia wolumenu obsługi i sprzedaży.

Nowy system UDS 000 umożliwia monitorowanie i rozpoznawanie pozycji pojazdów na wagach oraz zapewnia większą wydajność procesu ważenia. Oprócz wykrywania pozycji można określić kierunek jazdy i prędkość pojazdu,  który porusza się na wadze samochodowej. Szybko i bez marnowania czasu. System działa bez konieczności angażowania personelu. W trakcie ważenia sprawdzane jest, czy pojazd jest prawidłowo ustawiony na wadze samochodowej.

Pozyskane dane ważeni spełniają wymagania prawa kalibracyjnego i mogą być wykorzystywane do fakturowania. Jeśli system UDS 000 zostanie obciążony masą przekraczającą normy, ważenie staje się niemożliwe. W przypadku nieprawidłowego ustawienia na wadze, kierowca może otrzymać taki komunikat, na przykład poprzez sygnalizację świetlną. System UDS 000 jest niezwykle elastyczny, łatwy w instalacji i może być stosowany praktycznie na każdej wadze betonowej – zarówno drogowej, jak i szynowej.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z systemem TUTAJ