Aktualności Newsy
4 powody przemawiające za automatyzacją procesów w zakładzie
  1. Oszczędność czasu przy obsłudze procesów ważenia

Czas to pieniądz. Ta stara „mądrość” obowiązuje dziś bardziej niż kiedykolwiek. Im szybciej pojazdy są przetwarzane w fabryce, tym więcej możliwych dostaw dziennie.

  1. Brak konieczności angażowania personelu do obsługi wagi

Faktem jest, że w większości firm coraz trudniej jest znaleźć wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrę. Chęć młodego pokolenia do pracy w pewnych obszarach przedsiębiorstw również nie wzrośnie w najbliższych latach. Już po kilku latach, brak konieczności angażowania personelu w punktach zautomatyzowanych, przynosi realne oszczędności.  

  1. Wydłużenie czasu pracy zakładów bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu

Godziny otwarcia zakładu zależą przede wszystkim od dostępności kadry. W przypadku samodzielnego załadunku lub załadunku za pomocą ładowarki kołowej, załadunek i wysyłka są obsługiwane przy bardzo niewielkim nakładzie siły roboczej.

  1. Wielojęzyczność umożliwiająca bezpieczne przeprowadzanie zagranicznych kierowców przez zakład

Firmy spedycyjne zatrudniają kierowców z całego świata, często nie mówiących w języku angielskim, a tym bardziej polskim. Wielojęzyczność terminali PAARI® zapewnia, że ​​proces rejestracji tych kierowców odbywa się płynnie i szybko, a na bramie wjazdowej nie tworzą się korki.

Na terminalach zainstalowane zostają te języki, którymi kierowcy danego zakładu posługują się najczęściej. Jeśli dochodzi kolejny język, oprogramowanie może być bez problemów o nie rozszerzone.