Aktualności Newsy
Automatyzacja załadunku przyspiesza i poprawia przejrzystość procesów

Procesy załadunku, ważenia oraz samodzielnego załadunku, można znacznie uprościć i zracjonalizować. Niezwykle ważna stała się automatyzacja tych procesów. W bieżącym wydaniu specjalistycznego magazynu „Schüttgut & Prozess” pokazujemy, jak to działa.

 

 

Zapewnienie i udokumentowanie zgodności dostarczonych materiałów z wymaganiami jakościowymi klienta jest tak samo ważne, jak sprawdzenie dostarczonych ilości. Ponadto te etapy pracy powinny być możliwie bezkontaktowe, aby uniknąć źródeł infekcji i związanych z nimi przestojów.

Automatyzacja wag samochodowych za pomocą kontroli pozycji oraz terminali samoobsługowych, w celu zwiększenia wolumenu obsługi i sprzedaży.

 

Nowy system UDS 000 umożliwia monitorowanie i rozpoznawanie pozycji pojazdów na wagach oraz zapewnia większą wydajność procesu ważenia. Oprócz wykrywania pozycji można określić kierunek jazdy i prędkość pojazdu,  który porusza się na wadze samochodowej. Szybko i bez marnowania czasu.

Terminal SBT 400 ze stacją higieniczną

Koronawirus jest motorem wielu innowacji - zwłaszcza w procesach w przemyśle i handlu detalicznym. Nowy, dopracowany produkt firmy PAARI® zapewnia większe bezpieczeństwo i przejrzystość kontroli dostępu.

Dlaczego automatyzacja załadunku?

Wymieniamy ❹ powody, dla których procesy wysyłki i ważenia powinny być zautomatyzowane. Ponadto z artykułu dowiesz się, jak wspieramy firmy odpowiednimi narzędziami do automatyzacji tych procesów.

4 powody przemawiające za automatyzacją procesów w zakładzie

PAARI® specjalizuje się w dostarczaniu terminali samoobsługowych służących do automatyzacji techniki ważenia i logistyki zakładowej.

Cztery powody, dla których warto zainwestować w takie rozwiązanie to: