Kariera Praca w PAARI®

 

Ważymy towary we wszystkich obszarach naszej gospodarki. Nie ważne czy kamienie, ziemia, zboża, odpady, stal, drewno, czy też papier - nasze produkty i usługi stworzone zostały po to, aby ułatwić wszelki procesy związane z ich przemieszczaniem. Oferujemy rozwiązania, które automatyzują dozowanie i ważenie produktów. Dopełnienie stanowią nasze usługi inżynieryjne i serwisowe, oraz doskonałe oprogramowanie. Szkolimy, doradzamy i zarządzamy konkretnymi projektami.

Czego od Państwa oczekujemy? Umysłu otwartego na nowe technologie, elastyczności i otwartości na interesujące zadania. Wytrwałości w działaniu, kiedy na sukces trzeba trochę poczekać, oraz gotowości na pomoc w różnych działach i oddziałach firmy, kiedy sytuacja tego wymaga.

Równie ważna jest dla nas Państwa otwartość na dalszy rozwój. Chętnie skonfrontujemy Państwa oczekiwania, z naszymi możliwościami - abyśmy mogli wspólnie wypracować Państwa drogę rozwoju w ramach naszej firmy.

Jeżeli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oprócz dobrej znajomości j. niemieckiego, ważna jest dla nas Państwa mobilność. Nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju, ale także poza granicami Polski.

Jeżeli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, zachęcamy do przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych.

Stosowne dokumenty prosimy przesyłać drogą mailową. W przypadku CV, prosimy pamiętać o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy pełną dyskrecję. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

 

W przypadku zainteresowania naszymi ofertami zachęcamy do przesłania aplikacji pod adres aplikacja@paari.pl lub o kontakt telefoniczny.

PAARI  Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 7
45-071 Opole

Tel. 77 402 17 77

 

WIięcej informacji na termat oferowanych przez nas ofert pracy znajdziesz pod: www.paari.de/karriere