Branże Przemysł

Kompleksowe rozwiązania dla złożonych procesów

Tworzymy wielofunkcyjne urządzenia ważące wraz z oprogramowaniem z myślą o różnych obszarach zastosowania. Nasi specjaliści analizują wraz z Klientem proces produkcyjny danej branży i proponują najlepsze rozwiązania. Tworzymy i oferujemy szeroki asortyment produktów, od wag laboratoryjnych ważących w obszarze miligramów, aż po ogromne wagi ciężarowe o nośności ponad 150 ton.

Nasze systemy sterują załadunkiem, współpracują z systemami znakowania towarów oraz z dozownikami i systemami sterowania produkcją. Dane uzyskane podczas ważenia na różnych wagach przekazywane są interfejsami do oprogramowania titan®, gdzie są zbierane i analizowane.

Opcjonalne interfejsy pozwalają na przesyłanie danych z programu titan® do nadrzędnych systemów typu ERP (np. SAP, Navision, Sage) w celu optymalizacji procesów.

W ten sposób budujemy rozległe rozwiązania, sięgające od wag samodzielnych aż po systemy oparte na serwerach. Zdalne wsparcie, aktualizacje i gorąca linia uzupełniają pakiet oprogramowania.

Przyjęcie towaru / Produkcja

W przemyśle, wagi są wykorzystywane w różnych obszarach firm, często w dziale przyjęcia towaru, w procesie produkcyjnym jako wagi taśmowe, dozujące lub jako klasyczne wagi platformowe, a także w obszarze wysyłek. Ważenie przy przyjęciach towaru, służy w głównej mierze kontroli dostaw. Zadaniem większości wag używanych wprost w procesach produkcyjnych jest najczęściej zapewnienie stałego poziomu jakości produktu. Na przykład systemy dozujące odpowiadają za prawidłowy stosunek komponentów.

Obszar wysyłek towaru

Wagi stawiane w działach wysyłek rejestrują ilości towarów wysyłanych do Klientów. Wszystkie te wagi można zintegrować z istniejącymi systemami zarządzania produkcją.

Obróbka zleceń

Procesy produkcyjne są sterowane na podstawie udzielonych zleceń zawierających między innymi ilości i terminy realizacji. Oprogramowanie titan® ułatwia dyspozycje materiałów potrzebnych do realizacji poszczególnych zleceń.

Tworzenie dokumentów

Po zważeniu towaru program titan® generuje wszystkie dokumenty potrzebne do rozliczenia pracy, np. dowody dostaw, dokumenty przewozowe i rachunki.

Gospodarka magazynowa

Moduł „Magazyn” zawiera i prezentuje zawsze aktualne dane dotyczące dostępnych zasobów i surowców.

Indutrie_PL

Dalsze informacje